Hayallere Ulaşmak

Hayal ederek yaptığımız ilk ürün olan Hologram, Lama Bilişim'in doğmasının ilk adımı oldu. Zaman içerisinde farklı alanlara yönelik çözümler de üreterek hem hayal etmeye devam ettik hem de bu hayaller doğrultusunda ürünler vermeye başladık.

Free HTML5 Template

Kendimizi Geliştirmek için Çok Çalışıyoruz

Sektörlerin ihtiyaçları doğrultusunda gerek yazılım ile destek verdik, gerek makine tasarımı yaptık. Danışmanlık hizmetleri, web tasarımı, ürün geliştirme, yazılım ve donanım alanlarında hizmet vererek hayallerimizi sınırlamadan çalışıyoruz.

Takımımız

Küçük bir ekip olsak da büyük işlere imza atmayı başardık. Başarılarımıza devam edebilmek adına da çok çalışıyoruz.

Free HTML5 Bootstrap Template

Özgür Çağlar COŞAR

Kurucu, Şirket Beyni

Elektronik Haberleşme Mühendisi olarak mezun olan Özgür Çağlar Coşar, mezuniyetinin ardından kendi şirketini kurdu. Hologram ile başlayan yolculuğuna web siteleri, danışmanlık, yazılım gibi alanlara da dokunarak devam etti ve ediyor. Şu sıralar oyun yazarak bir diğer hayaline ulaşmak üzere.

Free HTML5 Bootstrap Template

Nazlıcan COŞAR

Yazılımcı, Gizli Patron

Bilgisayar Mühendisi olarak mezun olan ve "Şirket Beyni" ile evli olan Nazlıcan Coşar, mezuniyetten sonra Lama Bilişim'e katıldı. Yazılım alanında kendini geliştiren ve Lama Bilişim ile birçok hayalini gerçekleştirerek yeni hayallere yelken açıyor.